Premis al millor estudiantat i professorat del curs 2015-2016

El rector ha lliurat 55 diplomes i tres mencions d'excel·lència docent

Descarregar Pdf
premis extraordinaris
Alguns dels premiats, amb el rector Foto: UdL
La Universitat de Lleida (UdL) ha lliurat aquest dimarts per la tarda els premis extraordinaris de final de graus i màsters corresponents al curs 2015-2016, en un acte institucional que ha tingut lloc al Saló Víctor Siurana del Rectorat. Enguany no s'han entregat els reconeixements de doctorat. En total, el rector, Roberto Fernández, ha lliurat 55 diplomes (40 obtinguts per dones i 15, per homes). Les mencions d'excel·lència a l'activitat docent del professorat han estat per a Eva Martín, de la Facultat de Dret, Economia i Turisme; Josep Antoni Conesa, de l'Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària (ETSEA); i Josep Pifarré, de la Facultat de Medicina.


PREMIS EXTRAORDINARIS DE GRAUS (20 dones i 5 homes)
 
Grau en Història: Rosa Maria Mercado
Grau en Història de l'Art: Ariadna Piñol
Grau en Comunicació i Periodisme Audiovisual: Isabel Lérida
Grau en Estudis Anglesos: Carme Rosell
Grau en Estudis Hispànics. Llengua i Literatura: Àngels Farrús
Grau en Medicina: Núria Pueyo
Grau en Ciències Biomèdiques: Cristina Jauset
Grau en Nutrició Humana i Dietètica: Alba Creus
Grau en Infermeria: Xènia Castillo
Grau en Fisioteràpia: Oriol Martínez
Grau en Administració i Direcció d'Empreses: Adrià Aige
Grau en Dret: Clàudia Torres
Grau en Turisme: Irina Faura
Grau en Educació Infantil: Raquel Pueyo
Grau en Educació Primària: Helena Cobos
Grau en Educació Social: Laura Corbella
Grau en Psicologia: Carolina Albets
Grau en Enginyeria Informàtica: Meritxell Jordana
Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica: Alba Ribó
Grau en Enginyeria Mecànica: Sergi Gómez
Grau en Arquitectura Tècnica: Guayente Minchot
Grau en Biotecnologia: Alexandra Olmo
Grau en Ciència i Tecnologia dels Aliments: Iolanda Nicolau
Grau en Enginyeria Agrària i Alimentària: Javier Salomó
Grau en Enginyeria Forestal: Juan Pemán


PREMIS DE MÀSTERS (20 dones i 10 homes)

Màster en Enginyeria Industrial: Rubén Lupiáñez
Màster en Enginyeria Informàtica: Jordi Bartolomé
Màster en Enginyeria Agronòmica: Irene Nogué
Màster en Enginyeria de Forests: Lluc Llop
Màster en Gestió i Innovació en la Indústria Alimentària: Mariona Martínez
Màster en Protecció Integrada de Cultius: Paula Molina
Màster en Incendis Forestals, Ciència i Gestió Integral: Jesús Barranco
Màster en Gestió de Sòls i Aigües: Irati Nogales
Màster en Sanitat i Producció Porcina: Mercedes Sebastián
Màster en Investigació Biomèdica: Sara Salvany
Màster en Recerca en Salut: Sílvia Gros
Màster en Educació per a la Salut: Paula Nasarre
Màster en Ciències Jurídiques: Joana Balasch
Màster en Sistema de Justícia Penal: Xavier Capilla
Màster en Comptabilitat, Auditoria i Control de Gestió: Evelin Vicens
Màster en Advocacia: Marc Cervós
Màster en Gestió Administrativa: Mireia Narcís
Màster en Estudis de Gènere i Gestió de Polítiques d'Igualtat: Maika Molina
Màster en Psicopedagogia: Miquela Vicens
Màster en Educació Inclusiva: Daniel Gutiérrez
Màster en Tecnologia educativa e-learning i Gestió del coneixement: Rosana Fernández
Màster en Formació del Professorat de Secundària, Batxillerat, Formació Professional i Ensenyament d'idiomes: Maria Guixé
Màster en Psicologia General Sanitària: Verónica Estrada
Màster en Ensenyament d'Espanyol / Català per a Immigrants: Marta Miguélez
Màster en Llengües Aplicades: Irati Diert
Màster en Identitat Europea Medieval: Mireia Castaño
Màster en Peritatge, Avaluació i Anàlisi d'obres d'art: Alexandra Hernández
Màster en Dret Esportiu: Pablo Díaz
Màster en Gestió Esportiva: Fabien Marchat
Màster en Director Esportiu: Nicolau Nubiola



MENCIONS D'EXCEL·LÈNCIA

Eva Martín (professora del departament d'Administració d'Empreses i Gestió Econòmica dels Recursos Naturals), Josep Pifarré (professor del departament de Medicina) i Josep Antoni Conesa (professor del departament d'Hortofructicultura, Botànica i Jardineria).

Carregant el reproductor...