Contacta

 Descarregar pdf

 

INFORMACIÓ I ORIENTACIÓ UNIVERSITÀRIA

Campus de Cappont
C. de Jaume II, 67 bis
25001 Lleida

info@udl.cat

www.udl.cat/ca/serveis/seu/

Tel. +34 973 003 588 (Per saber la resta de telèfons, vegeu més avall)

 

 Horari d'atenció:

Matí: de 9.30 a 14 hores

Tarda: de 15.30 a 17.30 hores (del dilluns al dijous)

Juliol i agost: de 9.30 a 14 hores

 

 

seu foto_SEU_febrer



Cap de Servei
Margarida Serveto i Puig
Tel. 973 003 593
margarida.serveto@udl.cat

 

Negociat de Serveis de Suport a l'Estudiantat

suportestudiants@udl.cat

Cap de Negociat de Serveis de Suport a l'Estudiantat
Anna Abert Rodríguez
Tel. 973 703 315
anna.abert@udl.cat

Administrativa de Serveis de Suport a l'Estudiantat
Imma Cardet Ortiz
Tel. 973 003 589
imma.cardet@udl.cat

 

Negociat d'Orientació Laboral 

orientaciolaboral@udl.cat

Cap de Negociat d'Orientació Laboral 
Teresa Parache Maurín
Tel. 973 003 594
teresa.parache@udl.cat

Administrativa d'Orientació Laboral

Pilar Artero Fernàndez
Tel. 973 702 771

 

Negociat de Captació i Accés

secundaria@udl.cat

provesacces@udl.cat

 

Cap de Negociat de Captació i Accés
Anna Puigdevall Lamolla
Tel. 973 003 592
anna.puigdevall@udl.cat

Administratiu de Captació
Alejandro Cruz Saldaña
Tel. 973 003 526
alejandro.cruz@udl.cat

Administratiu de Captació

Tel. 973 003 376

Administrativa d'Accés
Rosa M. Jorge Garcia
Tel. 973 702 763
rosamaria.jorge@udl.cat

 

Auxiliars Administratives:  

Immaculada Cabezas Solano
Tel. 973 003 588
imma.cabezas@udl.cat

Maria Fortuño Clivillé
Tel. 973 003 595
maria.fortuno@udl.cat

Jordina Segura Farrús
Tel. 973 702 771
jordina.segura@udl.cat

Alexandra Aixut Pèrnia
Tel. 973 003 588
sandra.aixut@udl.cat

 

 

 
 
   Darrera modificació: