Consell de Govern

 Descarregar pdf

Membres del Consell de Govern (art. 48 dels Estatuts de la UdL)

Membres nats

Jaume Puy Llorens, rector
Dolors Toldrà Roca, secretària general
Ramon Saladrigues Solé, gerent


Elegits pel rector

Joan J. Busqueta Riu, vicerector de Cultura i Extensió Universitària
Ferran Badia Pascual, vicerector de Política Institucional i Planificació Estratègica
Francisco Giné de Sola, Vicerector de Professorat
Antoni Granollers Saltiveri, vicerector d'Internacionalització
Olga Martín Belloso, vicerectora de Recerca i Transferència
José Narciso Pastor Sáenz, vicerector d'Infraestructures
Montserrat Rué Monné, vicerectora d'Estudiants i Ocupabilitat
Francisca Santiveri Morata, vicerectora d'Ordenació Acadèmica i Qualitat
Marta Oliva Solé, Coordinadora de Transformació Digital
Estanislau Fons Solé, Coordinador de Comunicació, Difusió i Premsa 
Antoni González Aceituna, Personal d'Administració i Serveis
Josep Balcells Bori, Estudiant de la Fac. de Dret, Economia i Turisme
Ana Borrell Tiffon, Estudiant de la Fac. d'Educació, Psicologia i Treball Social
Pablo Cerezo Romero, Estudiant de la Facultat de Medicina
Isaac Torres Espuña, Estudiant de l'Escola Politècnica Superior
 

Degans o deganes i directors o directores de centre

Anna Casanovas Llorens, Degana de la Facultat de Medicina
M. Pau Cornadó Teixidó, Degana de la Facultat d'Educació, Psicologia i Treball Social
Eduard M. Cristóbal Fransi, Degà de la Facultat de Dret, Economia i Turisme
M. del Carmen Figuerola Cabrol, Degana de la Facultat de Lletres
Jordi Graell Sarlé, Director de l'ETSEAFV
Judith Roca Llobet, Degana de la Facultat d'Infermeria i Fisioteràpia
Magdalena Valls Marsal, Directora de l'Escola Politècnica Superior

 

Directors/res de departament i d'institut

Ramon J. Batalla Villanueva, Director de Dept. de Medi Ambient i Ciències del Sòl
Jesús Burgueño Rivero, Director del Dept. de Geografia i Sociologia
Gabriel Pérez Luque, Director del Dept. d'Informàtica i Enginyeria Industrial
Carmen Piñol Felis, Directora del Dept. de Medicina
J. Francesc Rubí Carnacea, Director del Dept. d'Infermeria i Fisioteràpia
Vicente Sanchís Almenara, Director del Dept. de Tecnologia, Enginyeria i Ciència d'Aliments
Moisés Selfa Sastre, Director del Dept. de Didàctiques Específiques
Carolina Villacampa Estiarte, Directora del Dept. de Dret Públic

 

Membres electes del Personal Acadèmic claustral

M. Àngels Balsells Bailón, Dept. de Pedagogia
M. Teresa Botigué Satorra, Dept. d'Infermeria i Fisioteràpia
Jaume Giné Mesa, Dept. de Matemàtica
Yolanda Montegut Salla, Dept. d'Administració d'Empreses
Antonio Javier Ramos Girona,  Dept. de Tecnologia d'Aliments
Esther Rubinat Arnaldo, Dept. d'Infermeria i Fisioteràpia
Rosa M. Soler Tatché, Dept. de Medicina Experimental
Francisco Javier Terrado Pablo, Dept. de Filologia Clàssica, Francesa i Hispànica

Membres electes de l’estudiantat claustral

Pablo Alás Tomás, Escola Politècnica Superior
Daniel Ariza Utrilla, Facultat d'Infermeria i Fisioteràpia
Eloy González Carreres, Facultat d'Educació, Psicologia i Treball Social
Maria Navarro Pérez, Escola Politècnica Superior
Carlos Sánchez Borrell, Facultat de Medicina
Anna Sangrà Pérez, Facultat d'Educació, Psicologia i Treball Social
Joan Seuma Perat, Facultat d'Educació, Psicologia i Treball Social
Xavier Pinent Sans, Facultat de Dret, Economia i Turisme


 

Membres electes del personal d’administració i serveis claustrals

Montserrat Comella Roigé, Personal d'Administració i Serveis -Laboral-
Mònica Giron Farré, Personal d'Administració i Serveis -Funcionari-
M. Teresa Parache Maurin, Personal d'Administració i Serveis -Funcionari-
Caterina Ticó Campillos, Personal d'Administració i Serveis-Laboral-

Membres del Consell Social (art. 15 de la LOU)

M. Rosa Eritja i Casadellà

 

 

print enrera pujar

   Darrera modificació: