Contacta

 Descarregar pdf

 

INFORMACIÓ I ORIENTACIÓ UNIVERSITÀRIA

Campus de Cappont
C. de Jaume II, 67 bis
25001 Lleida

info@udl.cat

www.udl.cat/ca/serveis/seu/

Tel. +34 973 003 588 - 973 003 589

  Horari d'atenció:

Matí: de 9.30 a 13.30 hores

Tarda: Dimarts de 15.30 a 17.30 hores

De l'1 de juny a l 15 de setembre: de 9.30 a 13.30 hores

 

 

seu foto_SEU_febrer



Cap de Servei
Margarida Serveto i Puig
Tel. 973 003 593
margarida.serveto@udl.cat

 

Negociat de Serveis de Suport a l'Estudiantat

suportestudiants@udl.cat

Cap de Negociat de Serveis de Suport a l'Estudiantat
Anna Abert Rodríguez
Tel. 973 703 315
anna.abert@udl.cat

Administrativa de Serveis de Suport a l'Estudiantat
Imma Cardet Ortiz
Tel. 973 003 589
imma.cardet@udl.cat

 

Negociat d'Orientació Laboral 

orientaciolaboral@udl.cat

Cap de Negociat d'Orientació Laboral 
Teresa Parache Maurín
Tel. 973 003 594
teresa.parache@udl.cat

Administrativa d'Orientació Laboral

Pilar Artero Fernàndez
Tel. 973 702 771

 

Negociat de Captació i Accés

secundaria@udl.cat

provesacces@udl.cat

Cap de Negociat de Captació i Accés
Anna Puigdevall Lamolla
Tel. 973 003 592

anna.puigdevall@udl.cat

Administratiu de Captació
Alejandro Cruz Saldaña
Tel. 973 003 526

alejandro.cruz@udl.cat

Administrativa de Captació
Dolors Culleré Torné
Tel. 973 003 376

dolors.cullere@udl.cat

Administrativa d'Accés
Manoli Comuñas González
Tel. 973 702 763

manoli.cg@udl.cat

Auxiliars Administratives:  

Maria Fortuño Clivillé
Tel. 973 003 595
maria.fortuno@udl.cat

 

 

 

 

 
 
   Darrera modificació: